دوستانِ عزیز، با فعالیت در این سایت شما میتونید روزانه یک درآمد راحت و ثابت داشته باشید.

یک نکته مهم:

برای این که بتوانید بدون مشکل کسب درامد دآشته باشید و سایت شما رو مسدود نکنه باید حتما حتما به نکات زیر که خیلی از عزیزان از اون بی خبر هستند توجه کنید.

نکته اول :

برای  ثبت نام فعالیت در وب سایت به هیچ عنوان از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده نکنید.

نکته دوم :

چه در این وب سایت و چه در سایر وب سایت های ارز دیجیتال شما فقط مجاز به ساختن یک اکانت هستید یعنی از خط اینترنت شما فقط می شه یک اکانت ساخت و اگه قصد دارید اکانت دیگه ای بسازید که با دو یا چند اکانت فعالیت کنید باید چند خط اینترنت دیگه تهیه کنید.

 در صورتی که نکات بالا رو رعایت کنید بدون هیچ مشکلی می تونید برای همیشه در این وب سایت به خوبی فعالیت کنید.

برای ثبت نام در سایت و وارد شدن به این سایت ابتدا روی لینک یا بنر زیر کلیک کنید و وارد صفحه اصلی سایت adbtc شوید.

https://r.adbtc.top/3138904

در این بخش می خواهیم شما را با سایت کلیکی Adbtc آشنا کنیم و بگوییم که چگونه می توانید با کلیک برروی تبلیغات، براحتی بیت کوین بدست بیاورید.

از قابلیت های این سایت به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • عضویت رایگان.
 • با سابقه و خوشنام
 • درآمد ساتوشی/بیت کوین به صورت روزانه.
 • واریز مستقیم به حساب کیف پول بیت کوین.
 • حداقل برداشت ۳۰۰۰۰ ساتوشی یا ۰٫۰۰۰۳۰ بیت کوین.
 • تعداد کاربران زیاد در ایران.
 • ساده و بدون پیچیدگی.

چگونه از سایت کلیکی Adbtc بیت کوین بدست بیاوریم ؟

اولین کاری که باید انجام دهید عضویت در این سایت است. برای عضویت از لینک زیر استفاده نمایید 

برای عضویت در سایت Adbtc کلیک کنید

یا روی بنر زیر کلیک کنید

 • پس از عضویت برروی Start Earning BTC کلیک کنید.
 • یک مسئله ساده ریاضی برای شما نمایش داده می شود که باید آن را حل کنید. ( تشخیص روبات )
 • حالا برروی گزینه Start یا View button کلیک کنید.
 • یک تبلیغ در صفحه ای جدید باز می شود و در بالا نیز یک تایمر مدت این تبلیغ را شمارش معکوس می کند.
 • پس از به اتمام رسیدن تبلیغ بیت کوین به حساب شما اضافه می شود.

همانگونه که در عکس بالا می بینید سه روش به غیر از ریفرال گیری برای کسب درآمد از سایت کلیکی Adbtc وجود دارد. در اینجا به این سه روش اشاره می کنیم :

Surf ads

در این روش کسب درآمد باید برروی Start/View کلیک نمایید ولی پس از آن لازم نیست که برروی آن صفحه بمانید و می توانید صفحه دیگری را در تبی جدید جستجو کنید. پس از کلیک کردن برروی تبلیغ می توانید جستجوگر دیگری را باز کنید و یا کار دیگری برروی کامپیوتر یا لپ تاپ خود انجام دهید. زمانی که برای هر آگهی نیاز است بین ۱۵ الی ۶۰ ثانیه متغییر می باشد.

Surfing in active window

در این دسته تبلیغات شما با کلیک کردن برروی یک تبلیغ و تماشای آن بیت کوین بدست خواهید آورد. در این دسته تبلیغات شما نمی توانید تب دیگری را برروی مرورگر خود باز کنید و باید صفحه تبلیغ فعال باشد. در این دسته شما اغلب می توانید ساتوشی بیشتری بدست آورید، زیرا تبلیغ دهنده ها برای این نوع دسته بیشتر پول پرداخت می کنند.

Autosurfing

این دسته، آسان ترین نوع کسب درآمد از این سایت کلیکی است. زیرا شما تنها یک کلیک می کنید و تبلیغات یکی پس از دیگری بصورت اتوماتیک به نمایش در می آیند و پس از اتمام زمان هرکدام بیت کوین به حساب شما افزوده می شود. البته درآمد این دسته از دو دسته دیگر پایین تر است.

Referral System

این روش نیز نوعی دیگر از کسب درآمد اینترنتی بیت کوین از سایت Adbtc است که در آن شما پس از معرفی دیگران به این سایت معادل ۱۰% از درآمد ریفرال های خود را دریافت می کنید ( این ۱۰% از حساب ریفرال کم نمی شود). همچنین از تمام خریدهای او نیز ۵% به حساب شما واریز می گردد.

فعالیت کاربران ایرانی در سایت کلیکی خارجی Adbtc

اگر نگاهی به ورودی های سایت کلیکی خارجی Adbtc کنید متوجه می شوید که ترافیک زیادی از ایران برای کسب بیت کوین و درآمد دلاری وارد این سایت می شود. حدود ۱۹% از ورودی های این سایت از کشور ایران است

نتیجه گیری :

یکی از روش های کسب درآمد دلاری یا بیت کوین در اینترنت فعالیت در سایت Adbtc میباشد که ایرانی های بسیار زیادی در آن فعال هستند و ماهیانه تا چندین هزار دلار درآمد کسب میکنند.

شما نیز می توانید از این سایت برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید. این سایت تا کنون پرداخت های خود را به درستی انجام داده است و جزو سایت های قانونی بشمار می آید.