پشتیبانی آنلاین واتساپ سوالات شما

همه فروشگاه های آنلاین و کسانیکه دارای سایت فروشگاهی هستن میتوانند با ثبت نام و ثبت فروشگاه خود میتوانند محصولات خود را وارد میگ میگ کالا کنند و محصولات آنها پس از کلیک توسط مشتریان به سایت خودشان جهت خریئ هدایت بشن -همه مغازه داران و فروشگاه داران-انواع کسب و کارها-شرکت ها و کارخانجات که دارای محصول تولیدی و یا خدمات هستن-فروشندگان معمولی که هیچ مکانی ندارن مثل دانشجویان-خانه دار و کارمندان که میخوان شغل دوم پر درآمدی داشته باشند میتوانند به عنوان فروشنده ثبت نام کنند و شروع به فروش کالا کنند.

نحوه فعالیت به اینصورت است که پس از ثبت نام به عنوان فروشنده-فروشگاه-کسب و کار و.. یک پنل مخصوص در اختیار شما گذاشته میشود که با استفاده از آن پنل میتوانید محصولات و خدمات خود را ایجاد کنید و در سایت برای فروش و معرفی به نمایش بگذارید.میتوانید کسب و کار خود را معرفی و آدرس و محل آن را به نمایش بگذارید.میتوانید خدمات خود را به کاربران به نمایش بگذارید و کاربران پس از مشاهده کسب و کار شما و محصولات شما در سایت یا از خود شما خریداری کنند و درآمد کسب کنید.

فروشگاه های آنلاین که دارای سایت هستن میتوانند با استفاده از پنل محصولات خود را ایجاد کنند .و یا در با استفاده از ربات ما محصولات سایت شان در میگ میگ کالا ایجاد شود. و پس از کلیک کاربران به سایت شان هدایت شوند.

از منزل میتونی شروع کنی

۱-ثبت نام در پنل فروشندگان میگ میگ کالا

۲-آموزش کار با پنل فروشندگی و شروع کار

۳-درج اطلاعات محصول-قیمت گذاری و توضیحات محصول

۴-آغاز فروش کالا در میگ میگ کالا

با میگ میگ کالا به رویاهات برس!

پشتیبانی آنلاین سوالات شما