کسب درآمد

همکاری در فروش چیست و چطوری میشه همکاری کرد.؟

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing یا مشارکت در فروش در واقع فرایندی است که طی آن یک شرکت یا شخص حقیقی (کارمند-کارگر-دانشجو-مهندس-خانه دارو…) وابسته که خود محصولی برای فروش ندارد، معرفی و تبلیغات محصولات شخص یا شرکت دیگری را بر عهده می‌گیرد. سپس در صفحه خود(واتساپ-تلگرام-اینستاگرام-فیس بوک-سایت-وبلاگ و..) لینک فروش محصول مورد نظر را قرار داده تا مشتریان بتوانند به کالای مد نظر دسترسی پیدا کنند.و خرید کنند و از طریق همین لینک که خرید انجام شده برای خود کمیسیون و کسب درآمد کند که به هیچ سرمایه ای نیاز نیست و در واقع کسب درآمد از طریق بازاریابی و معرفی محصولات به دیگران و تشویق به خرید انجام میشود.

تعریف همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (affiliate-marketing) یک سیستم کسب در آمد آنلاین و نوین می باشد که تا چندی پیش اثری از آن به صورت جدی در وب فارسی به چشم نمیخورد. تعاریف بسیاری برای همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ آورده شده است اما ما به یک تعریف دقیق و علمی و همچنین یک تعریف ساده و کاربردی از سیستم همکاری در فروش بسنده خواهیم کرد. طبق تعریف دقیق همکاری در فروش که اسامی دیگری نظیر بازاریابی واسطه ای یا بازاریابیِ رابطه ای هم دارد، اینطور تعبیر میشود که در یک فرآیند فروش که معمولا بر بستر اینترنت انجام میشود شما (بازاریاب یا ناشر ) با نشر و معرفی محصول از طرق مختلف به واسطه سیستم همکاری در فروش می‌توانید بدون داشتن محصول و یا خدماتی، پورسانت از فروش محصولات دیگران(به عنوان مثال محصولات وب سایت خاص باکس) را دریافت کنید. همکاری در فروش که بعضی افراد تلفظ انگلیسی آن یعنی افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing را به‌کار می‌برند یک تعریف ساده تر هم دارد که بر مبنای سیستم همکاری در فروش خاص باکس آن را نیز برای شما توضیح میدهیم.

در این تعریف شما به عنوان بازاریاب محصولات وبسایت یا کسب و کاری که انتخاب کرده اید را معرفی و تبلیغ میکنید و در ازای فروش محصولات یا به عبارتی خرید مشتریانی که بدست می آورید کارمزد دریافت خواهید کرد. حالا سوال اصلی این است : برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش اینترنتی از کجا شروع کنیم؟

1.ثبت نام به عنوان همکاری در فروش

2.دریافت پنل مخصوص همکاری و ساخت محصولات

3.تبلیغ محصولات سایت از طریق لینک مخصوص خود در شبکه های اجتماعی-وبلاگ-سایت و…

4.کسب درآمد از طریق فروش محصول و لینک اختصاصی خود

پس همین الان برای کسب درآمد میلیونی در خانه بدون اینکه یک ریال هزینه کنی ثبت نام کنید.

قبل ثبت نام آموزش ثبت نام را مشاهده کنید.