همکاری در فروش-کسب درآمد اینترنتی با بهترین پورسانت

همکاری در فروش چیست؟ همکاری در فروش یا Affiliate Marketing در واقع فرایندی است طی آن یک شرکت وابسته که خود محصولی برای فروش ندارد، معرفی و تبلیغات محصولات شخص یا شرکت دیگری را بر عهده می‌گیرد. سپس در صفحه خود لینک فروش محصول مورد نظر را قرار داده تا مشتریان بتوانند به کالای مد نظر دسترسی پیدا کنند.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه میتوان یک سایت و وبلاگ ساده داشت یا حتی یک صفحه در اینستاگرام و از آن پول درآورد؟ لابد فکر کرده‌اید که کلی بازدید کننده جمع کنید و بعد هم شرکت‌ها خودشان بیایند و به شما تبلیغات بنری بدهند.

باید گفت که اشتباه فکر کرده‌اید!! این روش با اینکه هنوز هم جواب می‌دهد، اما با پیشرفت روش‌های بازاریابی تا حد زیادی این روش دیگر آن کارایی را ندارد. مثلا یک وبسایت پرطرفدار را در نظر بگیرید. فکر می‌کنید روی بنرهای کناری چقدر کلیک می‌شود؟ خود شما روزانه روی چند بنر کلیک می‌کنید؟! گذشته از تعداد کم کلیک روی بنرها، اصلا مگر چند وبلاگ و وبسایت می‌توانند آنقدر طرفدار پیدا کنند که شرکت‌ها به آن‌ها پیشنهاد تبلیغات بنری بدهند؟! با یک حساب سر انگشتی می‌بینید که تبلیغات بنری نه به نفع صاحبان کسب‌وکار است، نه به نفع سایت‌هایی که بودجه‌های آنچنانی برای بدست آوردن شهرت و اعتبار ندارند.

درآمد حاصل از سیستم همکاری در فروش می‌تواند بسیار مناسب شما باشد، اما بهتر است واقع بینانه به این قضیه نگاه کنیم. قرار نیست که شما در ماه اول درآمد بسیار بزرگی کسب کنید. در نتیجه بهتر است که در ابتدا به صورت نیمه وقت به این کار بپردازید و پس از قدرتمندتر شدن سایت یا شبکه اجتماعی‌تان، زمان آن است که تمام وقت خود را صرف بهبود محتوا و افزایش مشتریان‌تان کنید.

متخصصین بازاریابی برای اینکه با صاحبان وبسایت‌های کوچک به رابطه‌ای برد-برد برسند، روش بازاریابی رابطه‌ای را ابداع کرده‌اند. بازاریابی رابطه‌ای یعنی اینکه اگر شما در سایت خود به کسی کالایی را پیشنهاد دهید و او از طریق یک لینک آن را خریداری کند، به شما درصدی از فروش تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این پیشنهاد را از طریق یک بنر تبلیغاتی در سایت خود انجام دهید. یا کالای مورد نظر را نقد و بررسی کنید و لینک کالا را در متن خود قرار دهید.

در این روش شما نه درگیر انبارداری می‌شوید نه درگیر تامین کالا نه درگیر ارسال و نه میخواهید خودتون کالایی داشته باشید- سایت فروشنده همه این کارها را برعهده می‌گیرد و تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که پیشنهاد خرید ارائه دهید. 

تنها کاری که باید انجام بدین لینک مخصوص همکاری خود بعد از ثبت نام که برای شما ساخته میشود را در سایت خود یا وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی خود قراربدین و با کلیک کاربران بروی این لینک و هدایت به صفحه محصول و خرید برای شما از هر خرید کمیسیون در نطر گرفته میشود.

به عنوان مثال اگر در روز 10 تا خرید از طریق لینک شما انجام شود و مبلغ هر خرید به طور متوسط 1 میلیون تومان باشد.اگر کمیسیون 10 درصد در نظر گرفته شود.درآمد خالص روزانه شما 1 میلیون تومان و ماهانه 30 میلیون تومان میباشد.بدون اینکه شما سرمایه ای گذاشته باشید.این درآمد میتواند خیلی بیشتر باشد و با تبلیغ لینک خو در شبکه های اجتماعی پربازدید و همچنین سایت خود که کاربران زیادی بازدید میکنند و با هدایت کاربران از طریق لینک به سایت و تشویق به خرید درآمد شما میتواند چند برابر شود.

مزایای همکاری در فروش و کسب درآمد حاصل از همکاری در فروش

1.هیچ رئیسی ندارید و قرار نیست به کسی جواب پس بدید.

2.حتی روزهایی که کار نمیکنید و حتی در خواب هم کسب درآمد در جریانه

3.همه تجهیزاتی که نیاز دارید الان توی دستتونه و چیز دیگه ای لازم نیست

4.میتونید به عنوان کار پاره وقت یا شغل دوم فعالیت کنید.

5.عدم نیاز به تامین و تولید کالا

6.حتی در سفر و هرجای دنیا، میتونید فقط با یک لپ تاپ یا گوشی درآمد داشته باشید.

7.به هیچ عنوان نیازی به پشتیبانی مشتری نیست، به این ترتیب تمام وقتتون رو صرف افزایش درآمد کنید.

حالا چطور با میگ میگ کالا شریک شویم؟

خیلی ساده است، کافیست از طریق لینک زیر به صفحه همکاری در فروش بروید و ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام به داشبورد خود از طریق لینک زیر وارد شوید.

همچنین بعد از ورود به داشبورد آموزش مربوط کار با داشبورد و نحوه کسب درآمد از طریق همکاری در فروش را از طریق لینک زیر مشاهده کنید.