آموزش داشبور فروشندگان

ابتدا وارد داشبورد فروشندگی خود

آدرس ورود به داشبورد www.migmigkala.ir/dashboard

ویدیوهای زیر را مشاهده کنید.

آموزش 1 ایجاد محصول

ویدیو 2 آموزش تکمیلی

ویدیو 3 نحوه خرید مشتری از فروشنده

ویدیو 4 بخش تسویه حساب فروشنده

در صفحه اصلی پنل و داشبورد فروشندگی قسمت های مختلف شامل منوی اصلی قسمت راست(شامل داشبورد-محصولات-سفارشات-گزارشات-برداشت-تنظیمات و…) در قسمت چپ در بالا میزان درصد تکمیل پروفایل خود قسمت فروش میزان فروش شما و درآمد شما در قسمت سفارشات تعداد سفارشاتی که برای شما آمده و از فروشگاه شما خرید شده همچنین در پایین آخرین اطلاعیه های که از طرف مرکز فروشندگان میگ میگ کالا برای شما ارسال میشود و در قسمت نظرات هم نظراتی که مشتریان شما براتون ارسال میشه که در ادامه کامل به توضیح هر قسمت از اینا و نحوه کار با منوها توضیح داده میشه.

1.داشبورد:صفحه اصلی و خانه فروشندگی شما که اطلاعات کلی را نمایش میده.

2.محصولات:دکمه اصلی برای ایجاد محصولات و ویرایش محصولات شما و نمایش آن بروی سایت اصلی و فروشگاه اختصاصی شما

3.سفارشات:سفارشاتی که از طرف مشتریان برای شما ارسال میشود که باید به آدرسی که ثبت شده ارسال کنید.

4.کوپن ها: کوپن یا کد تخفیف های که شما برای محصولات خود میسازین و دراختیار مشتریان خود میذارین که باعث تشویق مشتریان خود به خرید میکنید.

5.گزارشات: آمار فروش شما بصورت روزانه-هفتگی-ماهیانه و بیشترین فروش محصولات و..در این بخش میتوانید بصورت دقیق مشاهده کنید.

6.نظرات: در این بخش نظراتی که کاربران و مشتریان شما برای محصولاتتون گذاشته میشود که میتوانید تایید-ویرایش و یا حذف کنید.

7.برداشت: دراین قسمت میتوانید میزان درآمد کسب شده را برداشت کنید که باید به حد نصاب حداقل برداشت رسیده باشد.و باید شماره حساب و کارت را برای واریز در این قسمت وارد کنید.

8.درخواست بازگشت وجه:در این قسمت محصولاتی که از طرف مشتریان به دلایل مختلف(نقص فنی کالا-مغایرت کالا-اشتباه بودن-انصراف و..) ارسال میشه میتوانید مشاهده کنید.

9.دنبال کنندگان:در این قسمت کاربرانی که فروشگاه شما را دنبال میکنند میتوانید.