آموزش ثبت نام فروشگاه

1.برای ثبت نام فروشگاه یا فروشنده شدن در میگ میگ کالا ابتدا وارد باید وارد سایت اصلی فروشگاه اینترنتی میگ میگ کالا به آدرس www.migmigkala.ir شوید.

نکته مهم:برای ثیت نام حتمن از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ استفاده کنید و تا حد امکان از موبایل استفاده نشود.

2.بعد از ورود به سایت میگ میگ کالا در منوی بالای سایت روی گزینه فروشنده شوید کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید.

بعد از کلیک ثبت نام فروشگاه و فروشنده به صفحه ثبت نام فروشگاه و فروشنده شدن هدایت میشوید در آنجا میتوانید با مطالعه کامل مزایای ثبت فروشگاه و فروشنده شدن در میگ میگ کالا را مطالعه کنید.

روی ثبت نام فروشگاه کلیک کنید.

3.در مرحله بعد وارد صفحه ثبت نام میشوید.در صورتیکه قبلن ثبت نام کردین نام کاربری یا آدرس ایمیل و گذرواژه خود را وارد کنید در غیراینصورت اگر فروشنده جدید هستین بروی ثبت نام در سایت کلیک کنید.(طبق تصویر زیر)

4.در صفحه بعد دو گزینه در پایین را مشاهده میکنید که میخواهید به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کنید یعنی مشتری یا به عنوان فروشنده چون میخواهید به عنوان فروشنده یا فروشگاه دار در سایت میگ میگ کالا ثبت نام کنید تیک من فروشنده هستم را بزنید.

5.بعد از کلیک روی من فروشنده هستم منوی جدیدی باز میشه که باید مشخصات خود و نام فروشگاه خود را وارد کنید.

آدرس ایمیل -گذر واژه نام و نام خانوادگی خود به فارسی در قسمت نام فروشگاه اسم فروشگاه به فارسی وارد شود .در قسمت آدرس فروشگاه نام فروشگاه به لاتین وارد شود در این قسمت آدرس و لینک مخصوص فروشگاه شما ساخته میشود.

6.در ادامه شماره تماس فروشگاه خود یا موبایل را وارد کنید.

7.در مرحله بعد برای تنظیمات اصلی فروشگاه بروی راه اندازی سریع کلیک کنید.

8.در صفحه بعد تنظیمات مربوط به فروشگاه خود در قسمت تعداد محصولات فروشگاه شما در هر صفحه پیشنهاد میشود روی همان عدد 12 باشد.در قسمت آدرس محل فروشگاه خود شهر -کشور- استان و کد پستی را وارد کنید.درصورتیکه میخواهید ایمیل خود در صفحه فروشگاه خود برای مشتریان نمایش داده شود تیک آن را بزنید.و در نهایت بروی ادامه کلیک کنید.

9.در مرحله بعد تنظیمات مربوط به پرداخت و حساب شما برای برداشت درآمد حاصل از فروش محصولات خود وارد کنید.

مهم ترین اطلاعات نام صاحب حساب که باید نام فروشگاه با آن یکی باشد-نوع حساب شخصی برای افراد معمولی و حساب تجاری برای شرکت ها و موسسات میباشد.-شماره حساب-شماره کارت بانکی و شماره شبا را حتمن وارد کنید.-قسمت کد swift نیازی نیست.

بروی ادامه کلیک کنید.

در مرحله بعد فروشگاه شما آماده و ساخته شده بروی رفتن به داشبورد فروشگاه کلیک کنید تا به پنل مخصوص فروشندگی خود وارد شوید.

تصویر پنل و داشبورد فروشندگان

بعد از ورود به پنل میتوانید محصولات خود را ازروی منوی محصولات ایجاد کنید.

ویدیوهای زیر را جهت ایجاد محصولات و نحوه کار با داشبورد فروشندگان را مشاهده کنید.

ویدیو1 ایجاد محصول در داشبورد فروشنده

ویدیو2 آموزش تکمیلی داشبورد فروشنده

ویدیو 3 نحوه خرید مشتری از فروشنده

ویدیو 4 بخش تسویه حساب فروشنده