دیابلو ۴ رسما معرفی شد

دیابلو ۴ رسما معرفی شد

بازدیدها: 1

در مراسم افتتاحیه‌ی رویداد سالانه‌ی بلیزکان، شاهد رونمایی شماره‌ی چهارم مجموعه بازی‌های دیابلو بودیم. بلیزارد رسما از بازی «دیابلو ۴» (Diablo 4) برای کامپیوتر و همچنین کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد. زمان عرضه‌ی بازی هنوز مشخص نشده است.

طبق گفته‌ی بلیزارد، دیابلو ۴ قرار است داستانی بسیار تیره و تاریک در مقایسه با قسمت‌های قبلی این مجموعه داشته باشد. بلیزارد می‌گوید که بزرگترین دنیای ممکن را برای بازی ساخته است و Sanctuary، یا همان دنیای انسان‌ها در دیابلو، بزرگتر و پرجزییات‌تر از تمام قسمت‌های قبلی طراحی شده است.

از نظر روند، دیابلو ۴ تفاوتی با قسمت‌های قبلی این سری ندارد و خوشبختانه، زاویه‌ی دید ایزومتریک و روند همیشگی دیابلو حفظ شده است. در دیابلو ۴ هم مثل همیشه با مجموعه‌ای از سیاهچال‌ها که بی‌نهایت حالت مختلف دارند و اساسا خودشان ساخته می‌شوند، روبرو خواهیم شد و در این سیاهچال‌ها به دنبال آیتم‌های بهتر و کمیاب‌تر می‌گردیم.

کلاس‌های بازی Diablo IV

اولین تفاوت اساسی دیابلو ۴ با قسمت‌های قبلی در بخش آنلاین آن صورت گرفته است. امکان بازی کردن به صورت تنهایی و به صورت چند نفره کنار یکدیگر سر جای خود است. با این حال، مثل بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMO) همانطور که در دنیای بازی مشغول گشت و گذار هستید، دیگر بازی‌کننده‌ها را هم می‌بینید.

بازی‌کننده‌ها وقتی در دنیای دیابلو ۴ به یکدیگر می‌رسند، می‌توانند به هم کمک کنند، یا این که حتی به یکدیگر حمله کنند.

در رویداد بلیزکان، دیابلو ۴ نه تنها معرفی شد، بلکه برای کسانی که در این مراسم حضور داشتند قابل بازی است. بلیزارد بازی را به همراه سه کلاس به بلیزکان ۲۰۱۹ آورده است. البته بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که کلاس‌های بازی به این سه مورد ختم نخواهند شد. سه کلاسی که فعلا برای بازی معرفی شده‌اند، از این قرار است:

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها