تاریخ عرضه‌ی Detroit: Become Human برای کامپیوتر مشخص شد.

تاریخ عرضه‌ی Detroit: Become Human برای کامپیوتر مشخص شد.

بازدیدها: 1

استودیوی بازی‌سازی کوانتیک دریم، تاریخ عرضه‌ی بازی Detroit: Become Human برای کامپیوتر را اعلام کرده است. این بازی قرار است در روز ۱۲ دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۱ آذر) روی فروشگاه اپیک گیمز عرضه شود.

بازی Detroit: Become Human قرار است در روز ۱۲ دسامبر سال جاری میلادی (۲۱ آذر) روی فروشگاه اپیک گیمز عرضه شود.

بازی Detroit: Become Human، آخرین ساخته‌ی استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) است؛ استودیویی که به ساخت بازی‌های ماجراجویی داستان‌محور شهرت دارد. بازی‌های کوانتیک دریم، جنبه‌های سینمایی بسیار زیادی دارند و از سوی کارگردان بازی‌های این استودیو یعنی «دیوید کیج» در واقع «درام تعاملی» نامیده شده‌اند. بازی Detroit: Become Human هم در ادامه‌ی جریان همین بازی‌های سینمایی داستان‌محور، قصه‌ای پر پیچ و خم را مقابل بازی‌کننده می‌گذارد و از او می‌خواهد تا خودش، قصه را با توجه به تصمیم‌هایی که می‌گیرد، شکل دهد.

بازی از نظر داستانی، در آینده‌ی نزدیک روی می‌دهد و قصه‌ای حول ربات‌های انسان‌نما یا همان اندرویدها تعریف می‌کند. بازی‌کننده‌ها در Detroit: Become Human کنترل سه اندروید مختلف را برعهده می‌گیرند که هر کدام، در نقطه‌ای متفاوت از شهر دیترویت، تلاش می‌کنند با پدیده‌ی جدید اختیار و هویت ربات‌ها کنار بیایند.

بازی Detroit: Become Human

ازی Detroit: Become Human، مثل چند ساخته‌ی قبلی استودیوی کوانتیک دریم، با تهیه کنندگی سونی و برای پلتفرم‌های بازی این شرکت ساخته شده است. با این حال، با اتمام همکاری سونی و کوانتیک دریم، این استودیو توانسته است اجازه‌ی انتشار بازی‌های خود روی کامپیوتر را از سونی کسب کند؛

طوری که تا به امروز دو بازی Heavy Rain و Beyond: Two Souls، یعنی ساخته‌های قبلی کوانتیک دریم، روی کامپیوتر و از طریق اپیک گیمز استور عرضه شده‌اند و بازی Detroit: Become Human سومین و‌ آخرین بازی این استودیو است که به کامپیوتر می‌آید.

نسخه‌ی کامپیوتر Detroit: Become Human روی اپیک گیمز استور ۴۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها