نقد و بررسی گیر فیت 2 سامسونگ

نقد و بررسی گیر فیت 2 سامسونگ

گیر فیت ۲ سامسونگ در اصل یک دستبند پایشگر سلامتی است اما این بار ویژگی‌های بیشتری را نیز در خود جای داده تا بتواند همانند یک ساعت هوشمند نیز عمل کند. امکان مشاهده‌ی اعلانیه‌ها، واچ‌فیس‌های متنوع و بسیاری موارد دیگر باعث شده‌اند تا گیر فیت ۲ فرای یک دستبند سلامتی باشد. در ادامه با زومیت همراه باشید تا به بررسی جدیدترین محصول پوشیدنی سامسونگ بپردازیم.

ساعت‌ها و دستبندهای سلامتی با وجود توجه ویژه‌ای که در سال‌های گذشته به این گجت‌ها شده تا به امروز به جایگاهی که در ابتدا برای آن‌ها تصور می‌شد دست نیافته‌اند. سامسونگ که یکی از پیشگامان این صنعت است و سعی دارد با تنوع محصولات خود سلایق مختلف را به سمت محصولات خود جلب کند. گیر فیت ۲ نیز محصولی برای پایش سلامتی است که در کنار آن به عنوان ساعت و نمایش دهنده‌ی اعلانیه‌ها نیز به کار می‌رود. اما آیا این محصول می‌تواند برای صنعت گجت‌های پوشیدنی آغاز یک تحول باشد.

سامسونگ گیر فیت 2

طراحی

در اولین نگاه به گیر فیت ۲ طراحی آن نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. صفحه نمایش خمیده با پنل امولد در کنار بدنه‌ای از جنس پلاستیک باکیفیت باعث شده‌اند تا با کالایی خوش ساخت و البته باکیفیت روبرو باشیم. این دستبند تنها ۳۰ گرم وزن دارد که باعث می‌شود هنگامی که آن را روی دست خود دارید عملا وجود آن را حس نکنید. البته نسخه‌ی کوچک‌تر این دستبند تنها ۲۸ گرم وزن دارد. گیر فیت ۲ در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می‌شود که برای ابعاد مختلف مچ در نظر گرفته شده است. غیر از این مورد این دو سایز دستبند هیچ فرقی از لحاظ سخت‌افزاری و مشخصات فنی ندارند.

سامسونگ گیر فیت 2

در نگاه اول کیفیت ساخت این دستبند توجه شما را جلب خواهد کرد اما در استفاده‌ی طولانی مدت از آن متوجه برخی ایرادات خواهید شد. بزرگ‌ترین ایراد بند مورد استفاده استحکام آن به هنگام بسته شدن است. در زمان بررسی این محصول به خصوص زمانی که به فعالیت ورزشی پرتحرک پرداختیم متوجه شدیم که بدون آن که متوجه دستبند باشیم، این گجت از دست باز شده و روی زمین افتاده است. این موضوع برای دستبندی که یک گجت پایشگر سلامتی است و به نوعی همراه شما در فعالیت‌های ورزشی خواهد بود یک نقطه ضعف عمده به شمار می‌رود.

سامسونگ گیر فیت 2

صفحه نمایش گیر فیت ۲ دارای ابعاد ۱.۵ اینچی با رزولوشن ۴۳۲ در ۲۱۶ پیکسل است که به معنای ۳۲۲ پیکسل در هر اینچ است که برای یک دستبند سلامتی بسیار خوب به شمار می‌رود. انتخاب پنل امولد برای این دستبند نیز حرکتی بسیار خوب از سوی سامسونگ به شمار می‌رود. روشنایی بالای صفحه نمایش و همچنین عمق رنگ مشکی باعث شده تا زیبایی آن دوچندان شود. البته مشکلی که در مدت استفاده از این دستبند داشتیم عدم امکان روشن نگه داشتن صفحه نمایش به مدت طولانی از مواردی بود که شاید وجود امکان تغییر آن در بخش تنظیمات می‌توانست به کاربردی شدن دستبند کمک بیشتری بکند چرا که بعد از خاموش شدن صفحه نمایش باید دست خود را بالا بیاورید که در هنگام انجام حرکات ورزشی کار سختی است و در نهایت شما را مجبور به استفاده از دکمه‌های فیزیکی خواهد کرد.

سامسونگ گیر فیت 2

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها